Wylej kurz... i już!
HEPA - filtr antyalergiczny

Zaskoczy Cię,
że odkurzanie może być tak

proste, czyste i skuteczne.

Dowiedz się więcej o zastosowanych technologiach.

Filtr Hepa stanowi dodatkową barierę dla kurzu i roztoczy. Stworzony w NASA jest obecnie najdoskonalszym rozwiązaniem używanym do oczyszczania powietrza. Jego skuteczność wynosi ponad 99 proc.
Co jakiś czas możemy go łatwo zdemontować i wypłukać w wodzie.

Filtr Hepa można dodatkowo skropić załączonym olejkiem zapachowym, a po zakończeniu sprzątania zamiast pyłków, w powietrzu unosić się będzie ulubiony zapach świeżości.

Rolę głównego filtra pełni woda, najgęstszy filtr jaki można sobie wyobrazić. Powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest również odpowiednio wilgotne. Pozwoliło to zarazem wyeliminować worki, co oznacza duże oszczędności w eksploatacji.

Według opinii specjalistów połączenie filtra wodnego z filtrem Hepa jest najbardziej rekomendowanym dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego.

W odkurzaczu BORA po raz pierwszy zastosowano system zamknięcia podciśnieniowego. Pojemnik z wodą jest szczelnie zamykany przez podciśnienie wywoływane podczas pracy urządzenia. Pozwoliło to, raz na zawsze, wyeliminować wszystkie klamry, zatrzaski czy zamki. Oznacza to koniec problemów z rozkładaniem i składaniem!

Wyeliminowanie worka na śmieci to pewność stałej, niezmiennej mocy odkurzacza 2400 W, która nie zależy od poziomu zapełnienia worka, jak w przypadku odkurzaczy tradycyjnych.

W odkurzaczu BORA zastosowano unikalny, podwójny dyfuzor, będący wyłącznym patentem producenta. Zasysane powietrze dzielone jest na dwie dysze, które z gromnym ciśnieniem wtłaczają je w wodę topiąc w niej wszelkie zanieczyszczenia.

Oczyszczone powietrze zasysane jest w górnej części pojemnika i poddawane jest finalnemu oczyszczaniu przez filtr Hepa.

Poznaj też